Greener Power Solutions verhuist naar groter kantoor in Amsterdam

Greener Power Solutions New Office 2023

Groot nieuws! Greener Power Solutions is verhuisd naar een nieuw en groter kantoor in Amsterdam.

Ons nieuwe adres is Joop Geesinkweg 901 in Amsterdam, op het Amstel Business Park. 

Snelgroeiend team

Klaas Akkerman, COO: “Ons team groeit snel en daarom hebben we meer ruimte nodig om te werken aan onze missie: uitstootvrije energie, overal. En om onze klanten te helpen om hun duurzaamheidsdoelen te halen. Ons nieuwe thuis is 7 keer groter dan onze vorige plek.” Het nieuwe kantoor is ruim 2000 m2 groot, en biedt ruimte aan een team van 46 Greeners. De ambitie is om eind dit jaar met 80 collega’s te zijn.

Ons team groeit snel en daarom hebben we meer ruimte nodig om te werken aan onze missie: uitstootvrije energie, overal. En om onze klanten te helpen om hun duurzaamheidsdoelen te halen. Ons nieuwe thuis is 7 keer groter dan onze vorige plek.

Comfortabel en makkelijk bereikbaar

Onze nieuwe locatie beschikt over moderne faciliteiten en voorzieningen, waaronder meerdere vergaderruimtes, een ruime keuken en voldoende parkeergelegenheid voor ons team en bezoekers. Het nieuwe kantoor is ook gunstig gelegen nabij de A10-snelweg en openbaar vervoer, waardoor het gemakkelijk toegankelijk is voor onze Greeners en klanten.

Telefoonnummer, e-mailadres en website blijven hetzelfde

Ook al is ons adres veranderd, je kunt ons gewoon bereiken zoals je gewend bent. 

Tot in ons nieuwe kantoor!

Heb je vragen? Neem gerust contact op. En hopelijk zien we je snel in ons nieuwe kantoor.